AnasayfaNeden Biz

Yüzde yüz yerli sermaye

Kurulumundan üretimine kadar % 100 yerli sermaye kullanılmıştır.

Çevre dostu

Daha yaşanabilir bir dünya için kullandığımız her malzememizi doğaya saygı bilinci ile seçiyoruz. Ürünlerimizi, kimyasal maddeyi en aza indirgeyerek çevreye zarar vermeyecek şekilde üretiyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek üreticisi

Yapı sektöründe kullanılan yükseltilmiş döşeme malzemesi beton özlü çelik panel döşeme çeşitleri ile Türkiye’nin ilk ve tek üreticisi konumundayız.

4353

Kaliteli hizmet

DEBYA markası olarak alanında uzman kadromuz ile ürettiğimiz ve üreteceğimiz her ürünün arkasındayız.

Montaj kolaylığı ve garantisi

Ürünlerin montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olduğundan herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınız garantisini vermekteyiz.

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı saygı, değer ve güveni önemsemekteyiz. Bu ilkeler doğrultusunda büyümemize destek veren müşterilerimizle aramızdaki bağı sağlamlaştırmayı ve bunun yanı sıra yeni müşterilerimiz ile tanışmayı arzulamaktayız. Onlar sayesinde var olduğumuzu bildiğimiz için onların memnuniyetlerine yönelik çözümcül ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Sürekli gelişen Ar-Ge çalışmaları

Ürünlerimizi ileri teknoloji ışında üretiyor, yeniliyor ve sürekli geliştiriyoruz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarını, modern üretim tesisimizde profesyonel ekibimiz tarafından ciddiyet ve titizlikle yürütmekteyiz.